Spor Toto 1’inci Lig’den düşmesinin ardından başta teknik direktör Hasan Özer olmak üzere kadrosundaki futbolcuların ve personelinin büyük bir bölümüyle yollarını ayran Altınordu’da ayrılık kervanına önemli bir isim daha ekleniyor.
![Altınordu'da Yaprak Dökümü](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/1-37.webp)
Altınordu’da Yaprak Dökümü
Önümüzdeki sezonda TFF 2’nci Lig’de mücadele edecek olan Altınordu’dan, son dönemde Süper Lig‘e ve yurtdışına gönderilen Enis Destan, Burak İnce, Emircan Gürlük ve Yiğit Emre Çeltik gibi isimlerin transferinde önemli rol oynayan Murat Korkmaz’ın İzmir ekibiyle vedalaşmak üzere olduğu iddia edildi.
2017 yılından bu yana yer aldığı İzmir ekibinde uzun süre Avrupa direktörü olarak çalıştıktan sonra Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın son olarak ticari işler direktörlüğüne (CCO) atadığı Murat Korkmaz, aynı zamanda Uluslararası U12 İzmir Cup’a katılan yabancı kulüplerle kırmızı-lacivertli kulüp arasında köprü vazifesi görüyordu. Bir süredir yurtdışında olduğu öğrenilen Korkmaz’ın gelecek sezon öncesi yabancı kulüpler ile temas halinde olduğu ve Almanya’da bulunduğu gelen haberler arasında.