TFF 2’nci Lig’de mücadele eden takımlardan Menemen FK, Kocaelispor formasını terleten eski golcüsü Samed Ali Kaya’yı kadrosunu kattı.
Menemen FK Eski Golcüsünü Aldı
TFF 2’nci Lig’de mücadele eden İzmir ekibi, eski golcüsünü transfer etti. Kulüpten söz konusu transfere ilişkin yapılan açıklamada, geçen sezon Kocaelispor’da forma terleten ve grubunda gol kralı olup şampiyonluk yaşayan ve önceki sezonlarda da sarı-lacivertli kulüpte forma giyen 27 yaşındaki forvet Samed ile 1 senelik sözleşme imzalandığı belirtilerek, ”Samed Ali Kaya’ya hoş geldin diyor, armamız altında başarılar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.
Geçtiğimiz sezonda Kocaelispor formasıyla 32 maçta görev alan Samed Ali, toplamda 15 gol attı. Ayrıca 2017-18 futbol sezonunda da İzmir temsilcisi kulübün formasıyla 25 gol atmıştı.