Trabzonspor, 2023-24 sezonu hazırlıklarına Slovenya’da devam ediyor. Milli futbolcular Uğurcan Çakır, Eren Elmalı ve Umut Bozok kampa gelerek çalışmalara başladı.
2023-24 Süper Lig sezonu için Slovenya’da kamp yapan bordo mavili ekip hazırlık çalışmalarına devam ediyor. İlk hazırlık maçını Hajduk Split takımı ile gerçekleştirilen bordo mavili ekipte milli futbolcuların kampa katıldığı açıklandı.
Trabzonspor Kampın 6’nci Gününde
Slovenya’daki kamp çalışmalarının 6’nci gününe giren bordo mavili ekipte milli futbolcular Uğurcan Çakır, Eren Elmalı ve Umut Bozok da yer aldı. Teknik Direktör Nenad Bjelica’nın liderliğinde gerçekleştirilen idmanda ilk olarak rejenerasyon çalışmaları gerçekleştirildi. Saat 11:00’de başlayan idmanda Hajduk Split maçında forma giyen oyuncuların rejenerasyon çalışmasının ardından takım halinde taktik idman yapıldı. Kaptan Uğurcan Çakır’ın da yer aldığı çalışmalar aerobik ile sona erdi.