Adana’nın Kozan ilçesinde iki otomobil birbirine çarptı. Öğle saatlerinde meydana gelen trafik kazası yoldan geçen başka bir sürücü tarafından an ve an kameraya kaydedildi. Trafik kazasında otomobiller hasar alırken, sürücülerin de yaralandığı açıklandı.
Adana’da Kavşakta Kaza Oldu
Adana’nın Kozan ilçesine bağlı Varsaklar Mahallesi’nde trafik kazası oldu. Öğlen saat 13:00 civarında meydana gelen kaza kavşakta yaşandı. Hasan K. tarafından kullanılan 80 HC 812 plakasındaki otomobil, aynı yol güzergahında ilerleyen Tuğrul H. tarafından kullanılan 01 ZH 252 plakalı otomobile vurdu.
Araç Kamerasıyla Kazı Anı Kaydedildi
Varsaklar Mahallesi’ndeki yolda meydana gelen trafik kazası, aynı yolda ilerleyen başka bir aracın kamerası tarafından kayıt altına alındı. Kazaya tanıklık eden vatandaşlar tarafından hem polis ekiplerine hem de sağlık çalışanlarına haber verilerek yardım talep edildi. Olay yerine intikal eden polis kazayla ilgili tutanak tuttu. Trafik kazasında Tuğrul H. ve Hasan K.’nin yaralandığı tespit edildi. Kozan Devlet Hastanesi’ne ambulans ile sevk edilen yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu açıklandı. Otomobiller de ise maddi hasar meydana geldi. Polis, olayla ilgili olarak inceleme başlatıldığını duyurdu.
![Adana](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/iki-otomobilin-carpistigi-kaza-arac-kamerasinda-2-yarali_9208_dhaphoto4.jpg)