AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu ve oğlu Muhammed Talha Yenişehirlioğlu, Afyonkarahisar-Uşak kara yolunda gerçekleşen kaza sonucunda yaralandılar.
Kazanın gerçekleştiği olay, gece saatlerinde Afyonkarahisar-Uşak kara yolunda meydana geldi. Bahadır Yenişehirlioğlu ve oğlu, Manisa’daki seçim bölgesine gitmek üzereyken, Ünal Özdemir yönetimindeki araçları, devrilen bir büyükbaş hayvan yüklü TIR’ın yola savurduğu hayvana çarparak şarampole sürüklendi. İlk müdahaleleri olay yerinde yapıldıktan sonra, sağlık görevlileri tarafından Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversite Hastanesi’ne sevk edilerek tedavi altına alındılar.
Bahadır Yenişehirlioğlu: “Can Kaybı Yaşanmamış Olması En Büyük Tesellimiz”
Yenişehirlioğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Dün gece TBMM’deki çalışmalarımızı tamamladıktan sonra seçim bölgem Manisa’da teşkilatımızla buluşmak üzere çıktığımız yolda Afyonkarahisar’da trafik kazası geçirdik. Can kaybı yaşanmamış olması en büyük tesellimiz. Hastanede tedavimiz devam ediyor. Arayarak veya mesajlarıyla yanımda olan tüm dostlarıma ve sevenlerime teşekkür ederim. Biz bu canın emanetçisiyiz. Sağlıklı günlerde birlikte olmak ümidiyle” ifadelerini kullandı.