Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor, bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla önümüzdeki sezon için gerçekleştirdiği çalışmalarını sürdürdü.
![Sivasspor Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/2-5.webp)
Demir Grup Sivasspor Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor
Spor Toto Süper Lig‘de mücadele eden Yiğidolar, gelecek sezon hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor.
![Sivasspor Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/2.1-1.webp)
Kırmızı-beyazlı ekip, gelecek sezon hazırlıklarını Sivas’ta yaptığı kamp ile sürdürmeye devam ediyor. Kampın 6’ncı gününde sabah saatlerinde teknik direktör Servet Çetin yönetiminde yapılan antrenmanda futbolcular, iki grup halinde dayanıklılık koşu testi yaptı. Son bölümde ise minyatür kale maça yer verildi. Kırmızı-beyazlılar günün ikinci antrenmanını akşam saatlerinde taraftara açık olarak gerçekleştirecek.