Edirne ile Kırklareli arasındaki karayolunda trafik kazası meydana geldi. Hafif ticari araç ile otomobilin birbirine vurduğu kaza sonucu 6 kişinin yaralandığı açıklandı.
Kavşakta Birbirlerine Çarptılar
Edirne ile Kırklareli karayolundaki kavşakta trafik kazası oldu. Akşam saat 18:00 civarında meydana gelen kazada hafif ticari araç ile otomobilin birbirine vurduğu tespit edildi. Kırklareli tarafından gelen A.C. yönetimindeki 34 GAD 734 plakasındaki hafif ticari araç, karşı yönden gelen F.V. yönetimindeki 39 ACA 218 plakasındaki otomobile vurdu. İki aracın da yüksek hızda olması kazanın boyutunun artmasına neden oldu.
6 Kişi Yaralandı
Trafik kazasına şahit olan vatandaşlar tarafından hem polis ekiplerine hem de itfaiyeye haber verildi. Sağlık personeli de olay yerine intikal etti. Otomobil sürücüsü F.V. ile birlikte 4 kişinin yaralandığı tespit edildi. Ticari araç sahibi A.C.’nin de yaralandığı açıklandı. Sağlık ekipleri tarafından yaralılara müdahale de bulunuldu. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan 6 kişinin sağlık durumlarının iyi olduğu ve kontrol altında tutuldukları açıklandı. Polis, kazayla ilgili olarak soruşturma başlatıldığını duyurdu.