Fenerbahçe, Süper Lig‘in 5. haftasında Antalyaspor ile karşılaşacakları maçın hazırlıklarına Can Bartu Tesisleri’nde akşam saatlerinde ikinci antrenmanlarıyla devam etti. Takımın başında Teknik Direktör İsmail Kartal bulunuyordu.
Antrenman, koşu, ısınma ve çabukluk hareketleriyle başladı. Daha sonra oyuncular iki gruba ayrıldı ve 5’e 2 top kapma ve pas çalışmaları gerçekleştirdi. Son bölümde ise çift kale maçlarla antrenman sona erdi.
Sarı-lacivertli ekip, çalışmalarına yarın yapacakları antrenmanla devam edecek.