UEFA Konferans Ligi’nde ülkemizi temsil eden Fenerbahçe, Ludogorets maçı için hazırlık çalışmalarına başladı. Sarı lacivertli ekip, Perşembe akşamı Avrupa sahnesine çıkacak.
Fenerbahçe Moral Depoladı
Trendyol Süper Lig’in 9’uncu haftasında Hatayspor ile karşılaşan sarı lacivertli ekip sahadan galibiyet ile ayrıldı. Süper Lig’de yeni bir rekora imza atan Sarı Kanarya, üst üst 9 maçını da kazanmayı başardı. UEFA Konferans Ligi maçı öncesi moral depolayan sarı lacivertli ekip ara vermeden Perşembe günü oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Rejenerasyon ve Isınma Hareketleri Yapıldı
Teknik direktör İsmail Kartal’ın liderliğinde yapılan antrenmanda oyuncuların rejenerasyon ve ısınma hareketleri yaptığı görüldü. Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanda oyuncular, bir önceki gün oynanan maçın yorgunluğu nedeniyle ağır çalışma yapmadı. Kısa paslaşmalar, çabukluk ve ısınma hareketleri gerçekleştirildi. İdman sonunda ise sarı lacivertli futbolcular iki gruba ayrılarak dar alan üzerinde maç yaptı. Ludogorets maçının çalışmaları ise yarından itibaren hız kazanacak.