Beşiktaş, hazırlık maçında rakibi Fatih Karagümrük‘ü 2-0 yenerek galip geldi. Milli ara döneminde çalışmalarına devam eden Beşiktaş, Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen hazırlık maçında Fatih Karagümrük ile karşı karşıya geldi. Siyah-beyazlı ekip, mücadeleyi 6. dakikada Rachid Ghezzal ve 36. dakikada Ante Rebic’in attığı gollerle 2-0 kazandı.
Tesislerde düzenlenen bu hazırlık maçını, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, ikinci Başkan Engin Baltacı ve Asbaşkan Emre Kocadağ da izledi.