Diyarbakır’da iki grup arasında kavga çıktı. Tabureli, sopalı ve taşlı kavgaya karışan kişilerden 3’ü yaralandı.
Diyarbakır’da İki Grup Arasında Kavga: Taş Sopa Ve Tabureli Kavgada 3 yaralı
3 kişinin yaralandığı kavga, dün akşam saatlerinde şehrin Bağlar ilçesi Şeyh Şamil Caddesi’nde meydana geldi.
İki grup arasında bilinmeyen bir sebeple çıkan tartışma, büyüyerek tabureli, sopalı ve taşlı kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada kimliği öğrenilemeyen 3 kişi yaralandı. Yapılan ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Kavgada yaralanan kişiler sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Olaya karışan diğer şahıslar ise polis ekiplerince ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.