Bartın‘da yaşayan T.K. isimli bir yurttaş, yaşamış oldukları tartışma sonucunda eşinin gittiği kayınvalidesinin evine, tüfekle 3 el ateş etti. Söz konusu eylemi gerçekleştiren T.K., jandarmaya teslim oldu.
![Kayınvalidesinin Evine Tüfekle Ateş Açtı](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/1-30.webp)
Kayınvalidesinin Evine Tüfekle Ateş Açtı
Dün gece saatlerinde Bartın’ın Kemerköprü Mahallesi’nde meydana gelen olayda, F.K., eşi T.K. ile tartıştıktan sonra 1 yaşındaki S.K.’yi de alarak, annesi Ş.Ö.’nün evine gitti. T.K. ise ilerleyen süreçte eşini arayıp, cevap alamayınca otomobiliyle kayınvalidesinin evinin önüne giderek 3 el ateş etti. Yaptığı davranışın ardından jandarmaya teslim olan T.K.’nın ifadesinde, eşine telefonla ulaşamayınca bir anlık sinirle yaptığını belirttiği öğrenildi.
Polis ekipleri tarafından 3 katlı binada yapılan incelemede, tüfekten çıkan saçmaların camlara ve duvara zarar verdiği tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.