Gelecek sezon TFF 3’üncü 1’inci Grup’ta yer alacak olan Aliağa Futbol Kulübü’nde takım kaptanı Mithat Yaşar yuvada kaldı.
![Aliağa Futbol Kulübü'nde Kaptan Mithat Yuvada Kaldı](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/4-1.webp)
Aliağa Futbol Kulübü’nde Kaptan Mithat Yuvada Kaldı
TFF 3’üncü 1’inci Grup’un yeni takımlarından İzmir temsilcisi ekipte takım kaptanı olan Mithat Yaşar yuvada kaldı.
Geçtiğimiz sezon kulüple birlikte Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan 36 yaşındaki orta saha oyuncusu sözleşme yeniledi.
Gerçekleştirilen imza töreninde konuşan kaptan Mithat, takım kaptanı olarak şampiyonluk sevinci yaşadığı kulübü ile tekrardan anlaşmış olduğu için mutlu olduğunu vurgulayarak, takım arkadaşları ile yeni şampiyonluklar yaşamak ve takımlarını hak ettiği üst liglere taşımak için hazır olduklarını ifade etti.
İzmir temsilcisi kulüp, Karacabey Belediyespor kadrosunda yer alan forvet Uğur Mustafa Türk’ü gündemine almış durumda. 26 yaşındaki forvetle yapılan görüşmelerde sona gelindiği ve en kısa sürede resmi sözleşme imzalanacağı dile getirildi.