Trendyol Süper Ligi takımlarından Fenerbahçe, sezonun 2’nci haftasında Samsunspor ile deplasmanda mücadele edecek. Sarı-lacivertli kulüp, söz konusu karşılaşmaya dair hazırlıklarını tamamladı.
Fenerbahçe Samsunspor Maçı Hazırlıklarını Tamamladı
Trendyol Süper Ligi’nde yer alan Sarı Kanarya, ligin 2’nci haftasında rakibi Samsunspor ile deplasmanda karşılaşacak.
Takımın teknik direktörü İsmail Kartal yönetiminde Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman koşu, ısınma ve çabukluk çalışmalarıyla başladı. Daha sonrasında ise 3 ayrı gruba ayrılan oyuncular, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman taktiksel ve bireysel çalışmaların ardından son buldu.
Sarı Kanaryalar, saat 16:30’da kalkacak uçak ile Samsun’a hareket edecek.