Fenerbahçe, 2023-24 sezonu transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sarı lacivertli ekip Umut Nayir’i kadrosuna dahil ettiğini açıkladı.
Fenerbahçe’de transfer çalışmaları kapsamında Eyüpspor’dan Umut Nayir’i transfer ettiğini açıkladı. Sarı lacivertli yönetim tarafından bu sezonun ilk transferi Edin Dzeko olmuştu. İngiliz futbolcu Ryan Kent’i kadrosuna katan Sarı Kanarya, dün ise Alexander Djiku ile sözleşme imzalamıştı.
Milli Futbolcu ile Sözleşme İmzalandı
Sarı lacivertli ekibin son transferi ise Umut Nayir oldu. 2 yıl ve artı 1 yıl opsiyonun bulunduğu sözleşmenin imzalandığı açıklandı. Geçtiğimiz sezon Eyüpspor tarafından Ümraniyespor’a kiralık olarak gönderilen milli futbolcu 33 maçta görev almıştı. Umut Nayir geçen sezon 18 gol attı. 3 asist üretti.
Fenerbahçe’nin Yeni Santraforu Oldu
Ülker Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde düzenlenen imza töreninde yönetici Selahattin Baki ile birlikte Sportif Direktör Mario Branco hazır bulundu. Sarı lacivertli kulübün resmi sosyal medya hesapları üzerinden açıklanan transfer taraftarların heyecanlanmasını sağladı. Milli futbolcu sağlık kontrolünden geçtikten sonra sözleşmeye imza attı. 30 yaşındaki Umut Nayir’in sarı lacivertli ekibin yeni santrfor oyuncusu oldu.