Trendyol 1’inci Lig ekiplerinden Gençlerbirliği, yeni sezon öncesi transfer çalışmaları kapsamında golcü oyuncu Oltan Karakullukçu’yla 2 senelik sözleşme imzaladı.
![Gençlerbirliği Oltan Karakullukçu'yu transfer etti](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/3-1.webp)
Gençlerbirliği Oltan Karakullukçu’yu transfer etti
Trendyol 1’inci Lig’de mücadele eden Ankara temsilcisi kulüp, golcü oyuncu Oltan ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Gerçekleştirilen imza törenine kulüp başkanı Niyazi Akdaş da katıldı.
Futbol kariyerine Gümüşhanespor’un altyapısında başlayan 32 yaşındaki deneyimli forvet, şimdiye kadar Gümüşhanespor, Boluspor, Sandıklıspor, Sarayköy 1926 FK, Derince Spor AŞ, Erzurumspor FK, Bayburt Özel İdare Spor, Afjet Afyonspor ve son olarak Pendikspor’da yer aldı.