Spor Toto 1’inci Lig’de mücadele eden Göztepe’nin, Altınordu’da bu sezon satılması gündemde olan kaleci Ali Emre Yanar ile ilgilendiği öğrenildi.
![Göztepe Kaleci Ali Emre'ye Talip](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/2-28.webp)
Göztepe Kaleci Ali Emre’ye Talip
TFF 2’nci Lig’e düşen Altınordu’da bu sezon satılması gündemde olan kaleci Ali Emre Yanar’a Göz-Göz’ün talip olduğu öğrenildi.
Altınordu’nun alt yapısından yetişip son 2 sezonda 1’inci Lig’de toplamda 65 maça çıkan 25 yaşındaki kalecinin, cazip bir teklif sunulması halinde sarı-kırmızılı kulüple sözleşme imzalayacağı bildirildi.
Altınordu ile 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ali Emre’nin olası bir transfer durumunda Göz-Göz’de yeni sezonda 18 yaşındaki Serhat Öztaşdelen’in eldivenleri devralması bekleniyor. Aynı zamanda sarı-kırmızılı ekip, Altınordu’dan ayrılan sol bek Ali Dere ve sol kanat Metehan Mimaroğlu ile de ilgileniyor.