Trendyol 1’inci Lig’de mücadele eden Göztepe, gelecek sezona hazırlanmak adına transfer çalışmalarını sürdürüyor.
![Göztepe](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/goz.webp)
Göztepe Transferde Gaza Bastı
Trendyol 1’inci Lig’de mücadele eden ve son olarak Çaykur Rizespor’dan golcü oyuncu Kubilay Kanatsızkuş’u renklerine bağlayan Göz-Göz, tecrübeli golcü Mame Diouf ve orta saha Ahmet Ildız’la da anlaşma aşamasına gelmiş durumda.
Gelecek sezon öncesinde yoğun bir mesai harcayan sarı-kırmızılı kulüp yönetimi, Senegalli Diouf’u ikna ederek İzmir’e davet etti.
Avusturya’nın Rapid Wien takımında futbola başlayan orta saha oyuncusu Ahmed Ildız ise ülkemizde Kasımpaşa, Yeni Malatyaspor, Alanyaspor, Eyüpspor, Pendikspor ve Alanyaspor’da yer aldı.
Diouf ile sözleşme imzalamaya hazırlanan İzmir kulübünün Avusturyalı golcü Kvasina’yı ise gözden çıkardığı bildirildi. Sözleşmesi süren Kvasina ile karşılıklı anlaşmanın yollarını arayan kulüp yönetiminin en kısa zamanda yabancı kontenjanını açacağı kaydedildi.