Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden ve gelecek sezon öncesinde kadrosunu tamamen değiştirmeye çalışan Denizli temsilcisi, 2 oyuncusu ile daha yollarını ayırdı.
![Merkezefendi'de 2 Veda Daha](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/merkez.webp)
Merkezefendi’de 2 Veda Daha
Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde yer alan Denizli ekibinde 2 oyuncu ile daha yollar ayrılmış durumda.
Kulüp yönetimi tarafından Bilgehan Diril ve Eyüp Can Öncü’ye katkılarından dolayı teşekkür mesajı yayınlanırken, takımdan ayrılan oyuncu sayısı 13’e yükselmiş durumda.