TFF 2’nci Lig’de mücadele eden Aydın temsilcisi takımın teknik direktörü Mesut Toros, başka bir kulüple anlaşmış olduğuna dair ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
![Nazilli'de Mesut Toros'tan Açıklama](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/3-12.webp)
Nazilli’de Mesut Toros’tan Açıklama
TFF 2’nci Lig’de yer alan Aydın temsilcisi kulübün teknik direktörü Mesut Toros, söz konusu kulübüyle sözleşmesinin devam ettiğini ve basında ortaya çıkan iddiaların asılsız olduğunu belirtti.
Mesut Toros 2021 yılında 3’üncü Lig’de şampiyonluğa taşıdığı siyah-beyazlı kulübe geçtiğimiz sezon ortasında dönmüştü.