FIFA kokartlı Türk hakem Arda Kardeşler, Polonya’nın Rakow takımı ile Estonya’nın Flora takımı arasında oynanacak olan UEFA Şampiyonlar Ligi birinci eleme turu ilk karşılaşmasını yönetecek.
![UEFA'dan Arda Kardeşler'e Görev](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/2-6.webp)
UEFA’dan Arda Kardeşler’e Görev
Yarın Polonya’nın Czestochowa şehrindeki Rakow Stadyumu’nda saat 20:00’de oynanacak olan maçta A. Kardeşler’in yardımcılıklarını ise Mehmet Emin Tuğral ve Ali Saygın Ögel yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Ümit Öztürk olacak. Söz konusu maçta Alper Ulusoy VAR, Hakan Ceylan ise AVAR olarak görev yapacak.
Diğer yandan yine yarın Zalgris Vilnius ile Struga takımları arasında oynanacak olan UEFA Şampiyonlar Ligi birinci eleme turu ilk karşılaşmasında ise Mete Kalkavan VAR, Koray Gencerler ise AVAR olarak görev alacak.