TFF 2’nci Lig’de mücadele edecek olan Altınordu’da yeni sezon öncesi teknik direktörlük görevine getirilen Atilla Küçüktaka, kırmızı-lacivertli kulübe dair önemli açıklamalarda bulundu.
![Altınordu'da Küçüktaka Kendinden Emin](https://merkezhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/2-33.webp)
Altınordu’da Atilla Küçüktaka Kendinden Emin
İzmir ekibinin yeni sezon öncesi göreve getirdiği Küçüktaka, “Çok dinamik ve genç bir ekip izleteceğiz. Arzu, uyum, sevgi ve çabanın yüksek olduğu bir A takım oluşturmak istiyoruz. Bu ligin gerçeğini bilen 3-4 transfer yapmayı planlıyoruz.” dedi.
Teknik Direktör Küçüktaka’nın yaptığı açıklama içerisinde öne çıkan detaylar ise şu şekilde;
Kırmızı-lacivertli kulübün yapısını çok iyi bilen biri olarak göreve geldiğini belirten Küçüktaka, kulüp ruhunu yeniden yakalayıp, ayağa kalkmak gerektiğini vurguladı. Ayrıca Küçüktaka, herkesin keyifle izleyeceği, ateşli bir takım yaratmak zorunda olduklarını ve bu durumu yaratmaları halinde de başarının geleceğini söyledi.
Teknik Direktör Küçüktaka, yukarıdaki açıklamalarına ek olarak ise gelecek sezon hazırlıklarına 10 Temmuz’da başlamayı planladıklarını ve kamp dönemini de Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşkesi‘nde geçireceklerini belirtti.